Stále více lidí se rozhoduje spojit svůj život se psím parťákem. Není divu. Pes je nejlepší přítel člověka, a jejich společná cesta trvá už miliony let. Se psem je život veselejší a zajímavější. Existuje mnoho pozitivních dopadů, které má soužití se psem. Ostatně i tomuto tématu se na těchto stránkách věnujeme. A mnohem víc! 

Čemu se věnujeme

Doporuceny obrazek Kdo jsme Cemu se venujeme - Kdo jsme

Pro začínající psí chovatele není snadné se zorientovat ve všech aspektech chovu. Chov psa je velkým tématem pro mnoho lidí a zabývá se jím mnoho společností a jednotlivců. Neustále se tedy objevují nové pozorování o tom, jak nejlépe vychovat a vycvičit psa. Na trhu se objevují stále lepší chovatelské pomůcky. My si ale myslíme, že největší pomocí je dobrá rada. 

V první řadě radíme budoucím majitelům psů ohledně výběru psa a plemene. Správné rozhodnutí v této prvotní fázi je klíčové pro spokojený život se psem. Mnoho se dá napravit výchovou a tréninkem. Pokud si ale pes a majitel povahově nesednou, je zaděláno na zbytečné trable. Díky širokému záběru našich informací je možné si přečíst o všech oblíbených plemenech v Česku.  Zkušeným i začínajícím majitelům psa poskytujeme databázi znalostí. Tyto internetové stránky jsou veřejně přístupnou studnicí znalostí. Ověřené rady a tipy jsou k dispozici chovatelům všech plemen. Nezáleží na tom, zda máte psa z útulku, nebo šlechtěné plemeno. Všichni psi si zaslouží správnou péči. A ta začíná především informovaným majitelem. Věříme, že tyto stránky i vám pomohou rozšířit svoje znalosti o chovu psa. Tak, aby byl váš společný život spokojený a plný radosti.